Konkursy - Kolejowe ABC

Używamy plików cookies, aby pomóc w personalizacji treści, dostosowywać i analizować reklamy oraz zapewnić bezpieczne korzystanie ze strony. Kontynuując, wyrażasz zgodę na gromadzenie przez nas informacji. Szczegóły znajdziesz w zakładce: Polityka prywatności.

Czcionka:

Wysoki kontrast

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę do Augustowa. Konkurs trwał od 25 września do 4 października 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu „Kolejowe ABC – Twoja kolej na podróż”.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Twoja kolej na podróż” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Tym razem do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę do Augustowa, podczas którego na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 25 września do 4 października 2020 r.

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę organizowaną nad morzem w miejscowości Sztutowo. Konkurs trwał od 14 – 23 września 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu „Kolejowe ABC- bezpieczna wyprawa po nagrody”

Ogłaszamy kolejny konkurs dla dzieci „Kolejowe ABC – Bezpieczna wyprawa po nagrody ”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski mogą rywalizować w grze mobilnej „Kolejowe ABC” o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Uczestnicy mają szansę nie tylko na nagrody. Mogą również zdobyć wiedzę na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 14 – 23 września 2020 r.

Znamy zwycięzców konkursu „Kolejowe ABC – Podróżuj z Rogatkiem”. Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Konkurs trwał od 1– 10 września 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w szóstej edycji konkursu w ramach projektu „Kampania Kolejowe ABC”! W bezpiecznej rywalizacji  „Kolejowe ABC – Podróżuj z Rogatkiem” mogą wziąć udział uczniowie klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Tym razem do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę na Mazurach, podczas którego na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 1 września do 10 września 2020 r.

Znamy zwycięzców konkursu „Kolejowe ABC – czas na przygodę”.Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę. Konkurs trwał od 2 marca do 31 marca 2020 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Czas na przygodę” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę w Bieszczadach. Konkurs trwa od 2 marca 2020 r. do 31 marca 2020 r.

Ogłaszamy wyniki konkursu w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę na Pojezierze Gnieźnieńskie. Konkurs trwał od 12 września do 20 września 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Podróżuj, zwiedzaj, odkrywaj” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę na Pojezierzu Gnieźnieńskim. Konkurs trwa od 12 września do 20 września 2019 r.

Uczniowie szkół podstawowych z całej Polski rywalizowali w grze mobilnej Kolejowe ABC o wyjazd klasy na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego. Konkurs trwał od 1 września do 10 września 2019 r. Ogłaszamy wyniki konkursu.

Ogłaszamy konkurs „Kolejowe ABC – Z przygodą przez świat” dla uczniów klas IV-VI szkół podstawowych z całej Polski. Tym razem do wygrania jest wyjazd na zieloną szkołę do Beskidu Żywieckiego, podczas którego na dzieci czekać będzie moc atrakcji oraz zajęcia na temat bezpieczeństwa na kolei. Konkurs trwa od 1 września do 10 września 2019 r.